Wij zijn natuurlijk heel erg blij met alle bedrijven die onze mooie club v.v. Engelbert steunen.
Speelschema
Donderdag 18 april bekijk meer
ASVB 1
20:00
Engelbert 1
Vrijdag 19 aprilEngelbert 45+1
19:30
SGV 45+1
SC Stadspark 35+3
19:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
20:00
Helpman 35+4
FC Zuidlaren 45+1
20:00
Engelbert 45+1
Engelbert 45+1
20:30
Wildervank 45+2
Helpman 35+3
20:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
21:00
Groen Geel 35+1
HS'88 45+1
21:30
Engelbert 45+1
Zaterdag 20 aprilEngelbert JO7-3
08:20
GRC Groningen JO7-3
Engelbert JO7-1
08:30
Zuidhorn JO7-3
Engelbert JO7-2JM
08:30
Helpman JO7-3
HFC '15 JO7-4
08:40
Engelbert JO7-3
Engelbert JO7-1
08:50
SJO Coendersborg JO7-1
Engelbert JO7-2JM
08:50
Lycurgus JO7-2
Engelbert JO7-3
09:00
Be Quick 1887 JO7-4
Engelbert JO9-3
09:00
Helpman JO9-4
Engelbert JO8-2
09:00
vv Winsum JO8-3
Actief JO8-1
09:00
Engelbert JO8-1
NEC Delfzijl JO11-2
09:00
Engelbert JO11-3
SC Stadspark JO8-1
09:00
Engelbert JO8-3JM
Lycurgus JO7-1
09:10
Engelbert JO7-1
Be Quick 1887 JO7-2
09:10
Engelbert JO7-2JM
Engelbert JO7-4
09:20
Oosterparkers JO7-2
Be Quick 1887 JO10-3
09:30
Engelbert JO10-3
Be Quick 1887 JO11-2
09:30
Engelbert JO11-1
Harkstede JO7-2JM
09:40
Engelbert JO7-4
FC Lewenborg JO11-2
09:45
Engelbert JO11-2
Engelbert JO11-4JM
10:15
SV Bedum JO11-2
Engelbert JO10-1
10:15
BATO JO10-1JM
HS'88 JO12-2JM
10:15
Engelbert JO12-2
Lycurgus JO10-6JM
10:15
Engelbert JO10-2
Hoogezand JO9-2
10:30
Engelbert JO9-2
Noordpool-U.F.C. JO13-1
10:50
Engelbert JO13-1
Engelbert MO15-1 (9-tal)
11:45
Gorecht MO15-2
Engelbert JO12-1
11:45
Helpman JO12-3
vv Winsum MO17-1
12:05
Engelbert MO17-1
Engelbert JO19-1
13:30
SC Stadspark JO19-1
Niekerk JO17-1
14:00
Engelbert JO17-1
Engelbert 2
15:30
VVK 4 (zat)
Zondag 21 aprilEngelbert 5
10:00
VVK 3 (zon)
Engelbert 4
12:15
Asser Boys 6
Engelbert 2
12:15
Hoogezand 2
Titan 1
14:00
Engelbert 1
Maandag 22 aprilLycurgus JO9-1
18:00
Engelbert JO9-1JM
Woensdag 24 aprilOmlandia JO10-1
18:30
Engelbert JO10-1
Donderdag 25 aprilASVB 2
19:00
Engelbert 2
SJO De Marne MO17-1
19:00
Engelbert MO17-1
Zondag 28 aprilAmicitia VMC 3
12:30
Engelbert 5
Engelbert 1
14:30
ASVB 1
Zaterdag 4 meiEngelbert MO13-1
10:00
ST Marum/Westerkwartier MO13-1
Engelbert JO13-1
11:30
Middelstum JO13-1
Engelbert JO17-1
13:00
Gorecht JO17-2
Potetos 7
14:30
Engelbert 2
Vrijdag 10 meiEngelbert 45+1
19:30
Wildervank 45+2
Engelbert VR30+1
19:30
SC Stadspark VR30+1
Helpman 35+4
19:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
20:00
Helpman 35+3
FC Zuidlaren 45+1
20:00
Engelbert 45+1
Engelbert 45+1
20:30
SGV 45+1
Lycurgus VR30+1
20:30
Engelbert VR30+1
Engelbert VR30+1
21:00
Haren VR30+1
SC Stadspark 35+3
21:00
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
21:30
Groen Geel 35+1
HS'88 45+1
21:30
Engelbert 45+1
GVAV-Rapiditas VR30+1
21:30
Engelbert VR30+1
Zaterdag 11 meiHelpman JO8-1
08:30
Engelbert JO8-1
SJO Coendersborg JO10-1
08:30
Engelbert JO10-3
GVAV-Rapiditas JO8-3
08:30
Engelbert JO8-2
Engelbert JO7-2JM
09:00
Velocitas 1897 JO7-1
Engelbert JO7-3
09:00
Gorecht JO7-1
Engelbert JO8-3JM
09:00
GVAV-Rapiditas JO8-4
Engelbert JO9-3
09:00
Gorecht JO9-7
Engelbert JO7-4
09:00
Actief JO7-3JM
Actief JO17-3JM
09:00
Engelbert JO17-1
HFC '15 JO7-1
09:00
Engelbert JO7-1
Engelbert JO7-2JM
09:20
Zuidhorn JO7-1
SC Stadspark JO7-2
09:20
Engelbert JO7-1
SJO Coendersborg JO7-2
09:20
Engelbert JO7-3
GVAV-Rapiditas JO11-3
09:30
Engelbert JO11-2
Engelbert JO7-1
09:40
Lycurgus JO7-1
Engelbert JO7-3
09:40
Be Quick 1887 JO7-4
Be Quick 1887 JO7-2
09:40
Engelbert JO7-2JM
SIOS JO7-1
09:40
Engelbert JO7-4
Engelbert JO9-1JM
10:15
GVAV-Rapiditas JO9-2
Engelbert JO10-2
10:15
Oosterparkers JO10-1
Engelbert JO7-4
10:20
Harkstede JO7-2JM
SC Loppersum JO13-1
10:30
Engelbert JO13-1
Meeden JO11-1
10:30
Engelbert JO11-3
SVO VIVA'23 MO13-1
10:45
Engelbert MO13-1
Engelbert JO12-2
11:30
SGV JO12-2JM
Engelbert JO11-1
11:30
Actief JO11-2JM
Gorecht JO9-4
12:45
Engelbert JO9-2
Noordpool-U.F.C. JO12-1
12:45
Engelbert JO12-1
Engelbert MO15-1 (9-tal)
13:00
DVC Appingedam MO15-1
Engelbert MO17-1
13:00
SJO De Marne MO17-1
Engelbert 2
15:00
VVK 3 (zat)
Engelbert JO19-1
15:00
vv Winsum JO19-1
Zondag 12 meiEngelbert 4
10:00
Actief 4
Engelbert 5
10:00
Actief 3
Volgende wedstrijd
ASVB 1
18 apr.
20:00
20:00
vs
Engelbert 1
Titan 1
21 apr.
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
Engelbert 1
28 apr.
14:30
14:30
vs
ASVB 1
Engelbert 1
12 mei
14:30
14:30
vs
Weerdinge 1
3e klasse B
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Peize 1
Peize 1
20
15
5
0
50
2.
EHS'85 1
EHS'85 1
20
11
1
8
34
3.
SVZ 1
SVZ 1
20
9
5
6
32
4.
Gieten 1
Gieten 1
21
10
2
9
32
5.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
21
9
5
7
32
6.
Titan 1
Titan 1
19
8
5
6
29
7.
Muntendam 1
Muntendam 1
20
9
2
9
29
8.
Noordster 1
Noordster 1
21
8
4
9
28
9.
Actief 1
Actief 1
21
6
9
6
27
10.
ASVB 1
ASVB 1
18
7
2
9
23
11.
Weerdinge 1
Weerdinge 1
20
5
8
7
23
12.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
21
6
3
12
21
13.
Veelerveen 1
Veelerveen 1
20
5
5
10
20
14.
Engelbert 1
Engelbert 1
20
4
2
14
14