Let op dit is het theoretische schema van de KNVB.

.
.
.
.

Als er afgelastingen, wijzigingen of inhaal wedstrijden zijn worden die niet in dit overzicht getoond.

Voor het goedgekeurde officiële wedstrijdprogramma klik hier

Datum Speelronde Wedstrijd
6-9-2015 1 Bellingwolde 1 – Engelbert 1
6-9-2015 1 Zuidhorn 2 – Engelbert 3
6-9-2015 1 Engelbert2 VRIJ
13-9-2015 2 Engelbert 1 – HFC ’15 1
13-9-2015 2 Engelbert 2 – Kielwindeweer 1
13-9-2015 2 Engelbert 3 – Roden 6
20-9-2015 3 Haren 1 – Engelbert 1
20-9-2015 3 NEC Delfzijl 3 – Engelbert 2
20-9-2015 3 Oerterp 4 – Engelbert 3
27-9-2015 4 Engelbert 1 – Nieuw Roden 1
27-9-2015 4 Engelbert 2 – Helpman 5
27-9-2015 4 Engelbert 3 – Groen Geel 4
4-10-2015 5 Engelbert 1 – SVZ 1
4-10-2015 5 Engelbert 2 – Zuidlaarderveen 2
4-10-2015 5 Engelbert 3 – Zevenhuizen 3
11-10-2015 6 BATO 1 – Engelbert 1
11-10-2015 6 OZW 3 – Engelbert 2
11-10-2015 6 Stadspark 5 – Engelbert 3
18-10-2015 7 Engelbert 1 – Westerwolde 1
18-10-2015 7 Engelbert 2 – Westerbroek 1
18-10-2015 7 Engelbert 3 – GVAV-Rapiditas 6
25-10-2015 beker/inhaaldag
1-11-2015 8 Groningen 2 – Engelbert 2
1-11-2015 8 TLC 4 – Engelbert 3
1-11-2015 8 uidlaarderveen 1 – Engelbert 1
8-11-2015 9 Engelbert 1 – Eenrum 1
8-11-2015 9 Engelbert 2 – Meeden 2
8-11-2015 9 Engelbert 3 – Niekerk 3
15-11-2015 10 Actief 6 – Engelbert 3
15-11-2015 10 Alteveer 1 – Engelbert 1
15-11-2015 10 MOVV 2 – Engelbert 2
22-11-2015 beker/inhaaldag
29-11-2015 11 Engelbert 1 – Meeden 1
29-11-2015 11 Engelbert 2 – HSC 3
29-11-2015 11 Engelbert 3 – Nieuw Roden 3
6-12-2015 12 Engelbert 2 – NEC Delfzijl 3
6-12-2015 12 Engelbert 3 – Oerterp 4
6-12-2015 12 Gruno 1 – Engelbert 1
13-12-2015 13 Engelbert 1 – Pekelder Boys 1
13-12-2015 13 Groen Geel 4 – Engelbert 3
13-12-2015 13 Helpman 5 – Engelbert 2
20-12-2015 bekerdag
24-1-2016 14 HFC ’15 1 – Engelbert 1
31-1-2016 15 Engelbert 1 – Haren 1
7-2-2016 beker/inhaaldag
14-2-2016 15 Engelbert 2 – OZW 3
14-2-2016 15 Engelbert 3 – Stadspark 5
14-2-2016 16 Nieuw Roden 1 – Engelbert 1
21-2-2016 14 Zevenhuizen 3 – Engelbert 3
21-2-2016 14 Zuidlaarderveen 2 – Engelbert 2
21-2-2016 17 SVZ 1 – Engelbert 1
28-2-2016 beker/inhaaldag
6-3-2016 18 Engelbert 1 – BATO 1
6-3-2016 Engelbert 3 Vrij
6-3-2016 Engelbert 2 Vrij
13-3-2016 16 GVAV-Rapiditas 6 – Engelbert 3
13-3-2016 16 Westerbroek 1 – Engelbert 2
13-3-2016 19 Westerwolde 1 – Engelbert 1
20-3-2016 17 Engelbert 2 – Groningen 2
20-3-2016 17 Engelbert 3 – TLC 4
20-3-2016 20 Engelbert 1 – Zuidlaarderveen 1
28-3-2016 beker/inhaaldag
3-4-2016 18 Meeden 2 – Engelbert 2
3-4-2016 18 Niekerk 3 – Engelbert 3
3-4-2016 21 Eenrum 1 – Engelbert 1
10-4-2016 19 Engelbert 2 – MOVV 2
10-4-2016 19 Engelbert 3 – Actief 6
10-4-2016 22 Engelbert 1 – Alteveer 1
17-4-2016 20 HSC 3 – Engelbert 2
17-4-2016 20 Nieuw Roden 3 – Engelbert 3
17-4-2016 bekerdag
24-4-2016 21 Engelbert 3 – Zuidhorn 2
24-4-2016 23 Pekelder Boys 1 – Engelbert 1
24-4-2016 Engelbert2 VRIJ
1-5-2016 24 Engelbert 1 – Bellingwolde 1
1-5-2016 beker/inhaaldag
8-5-2016 25 Engelbert 1 – Gruno 1
8-5-2016 Engelbert 3 Vrij
8-5-2016 Engelbert 2 Vrij
15-5-2016 26 Meeden 1 – Engelbert 1
16-5-2016 22 Kielwindeweer 1 – Engelbert 2
16-5-2016 22 Roden 6 – Engelbert 3
22-5-2016 beker/inhaaldag
29-5-2016 beker/inhaaldag
5-6-2016 beker/inhaaldag