meer nieuws
26-03-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Groei onderbouw - ouderavonden
25-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Wim Swart Jeugdtoernooi Engelbert: zaterdag 22 juni 2024
08-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Welkomstwoord Creators FC
05-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Informatie Creators FC - VV Engelbert
22-11-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Algemene voorwaarden Creators FC
20-06-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Voorlopige teamindeling senioren 2023-2024
19-06-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Trainingsrooster 2023-2024
12-01-2023 | Geplaatst in bestuur
Nieuwjaarstoespraak 2023
14-06-2022 | Geplaatst in clubnieuws
Trainers behalen Pupillenopleiding KNVB
10-06-2022 | Geplaatst in bestuur
Definitieve teamindeling Jeugd 2022/23
01-06-2022 | Geplaatst in bestuur
Vacature Trainer/coach 2e elftal 22/23
03-03-2022 | Geplaatst in clubnieuws
Eerste stap richting titel op zondag 6 maart 2022 om 14:00 uur tegen v.v. PJC
24-02-2022 | Geplaatst in bestuur
Teamfoto's op maandag 28 februari en dinsdag 1 maart 2022
09-01-2022 | Geplaatst in bestuur
Nieuwe website
08-01-2002 | Geplaatst in bestuur
Hoe was 2021? En wat verwachten we van 2022?
Speelschema
Zaterdag 30 maart bekijk meer
Winsum JO13-2JM
10:45
Engelbert JO13-1
Lycurgus 9
14:30
Engelbert 2
Maandag 1 aprilVeelerveen 1
14:00
Engelbert 1
Donderdag 4 aprilSC Stadspark JO13-1
18:00
Engelbert JO13-1
Vrijdag 5 aprilEngelbert VR30+1
19:30
GVAV-Rapiditas VR30+1
Groen Geel 35+1
19:30
Engelbert 35+1
Wildervank 45+2
19:30
Engelbert 45+1
Engelbert 35+1
20:00
SC Stadspark 35+3
Engelbert 45+1
20:00
HS'88 45+1
Helpman 35+3
20:30
Engelbert 35+1
SC Stadspark VR30+1
20:30
Engelbert VR30+1
Engelbert 35+1
21:00
Helpman 35+4
Engelbert VR30+1
21:00
Haren VR30+1
FC Zuidlaren 45+1
21:00
Engelbert 45+1
Engelbert 45+1
21:30
SGV 45+1
Lycurgus VR30+1
21:30
Engelbert VR30+1
Zaterdag 6 aprilEngelbert JO7-2JM
08:30
GVAV-Rapiditas JO7-1
GVAV-Rapiditas JO8-1
08:30
Engelbert JO8-1
Engelbert JO7-2JM
08:50
Stadspark JO7-1JM
Engelbert JO7-1
09:00
Be Quick 1887 JO7-1
Engelbert JO7-3
09:00
Velocitas 1897 JO7-2
Engelbert JO9-3
09:00
Haren JO9-1
Engelbert JO8-2
09:00
SV Bedum JO8-1
Omlandia JO8-2
09:00
Engelbert JO8-3JM
SC Stadspark JO7-3
09:00
Engelbert JO7-4
Be Quick 1887 JO7-2
09:10
Engelbert JO7-2JM
Engelbert JO7-1
09:20
Be Quick 1887 JO7-3
Engelbert JO7-4
09:20
SIOS JO7-2
Helpman JO7-2
09:20
Engelbert JO7-3
GVAV-Rapiditas JO10-3
09:30
Engelbert JO10-2
Engelbert JO7-3
09:40
Be Quick 1887 JO7-4
Lycurgus JO7-1
09:40
Engelbert JO7-1
Harkstede JO7-2JM
09:40
Engelbert JO7-4
SJO Coendersborg JO11-2
10:00
Engelbert JO11-1
Engelbert JO9-1JM
10:15
Omlandia JO9-1
Engelbert JO10-1
10:15
Veendam 1894 JO10-1
Engelbert JO11-4JM
10:15
Omlandia JO11-2
FC Lewenborg MO17-1
10:15
Engelbert MO17-1
Meeden JO9-1
10:30
Engelbert JO9-2
Siddeburen JO11-1JM
10:30
Engelbert JO11-3
Engelbert JO12-1
11:30
vv Winsum JO12-2
Engelbert JO11-2
11:30
Lycurgus JO11-4JM
Engelbert MO13-1
11:45
SJO DFC MO13-1
Helpman JO13-2
12:00
Engelbert JO13-1
Gorecht JO12-3
12:00
Engelbert JO12-2
HFC '15 JO17-3
12:30
Engelbert JO17-1
Actief JO10-3
13:00
Engelbert JO10-3
Engelbert MO15-1 (9-tal)
13:15
HS'88 MO15-2 (9-tal)
Engelbert 2
14:45
Oranje Nassau 6
Zondag 7 aprilSC Stadspark 3
11:00
Engelbert 4
Actief 1
14:00
Engelbert 1
Dinsdag 9 aprilEngelbert MO17-1
19:30
Grijpskerk MO17-1
Zaterdag 13 aprilEngelbert JO7-3
08:30
Velocitas 1897 JO7-2
SJO Coendersborg JO12-1
08:30
Engelbert JO12-1
HS'88 JO9-3JM
08:45
Engelbert JO9-3
Helpman JO7-2
08:50
Engelbert JO7-3
Engelbert JO7-2JM
09:00
Lycurgus JO7-2
Engelbert JO8-3JM
09:00
HS'88 JO8-3
Engelbert JO9-2
09:00
HS'88 JO9-2JM
Engelbert JO10-3
09:00
FC Zuidlaren JO10-2
VVK JO11-1
09:00
Engelbert JO11-2
Noordwolde JO8-1JM
09:00
Engelbert JO8-2
Engelbert JO7-3
09:10
Gorecht JO7-1
Helpman JO7-3
09:20
Engelbert JO7-2JM
Hoogezand JO10-1
09:30
Engelbert JO10-1
SIOS JO7-2
09:30
Engelbert JO7-4
Engelbert JO7-2JM
09:40
Velocitas 1897 JO7-1
Helpman JO9-1
09:45
Engelbert JO9-1JM
Engelbert JO7-4
09:50
SGV JO7-2
Harkstede JO7-2JM
10:10
Engelbert JO7-4
Engelbert JO10-2
10:15
VVK JO10-1
Engelbert JO11-3
10:15
SJO NWWC JO11-1
Engelbert JO8-1
10:15
Gorecht JO8-1
Engelbert JO7-1
10:30
Zuidhorn JO7-3
NEC Delfzijl MO15-1
10:30
Engelbert MO15-1 (9-tal)
Engelbert JO7-1
10:50
SJO Coendersborg JO7-1
VEV'67 MO13-1
11:00
Engelbert MO13-1
HFC '15 JO7-1
11:10
Engelbert JO7-1
Helpman JO11-5
11:15
Engelbert JO11-4JM
Engelbert JO13-1
11:30
Eenrum JO13-1
Engelbert JO11-1
11:30
Gorecht JO11-2
Engelbert JO12-2
11:30
HSC JO12-2JM
Engelbert JO19-1
15:00
HSC JO19-1
Gorecht 4
15:15
Engelbert 2
Zondag 14 aprilFarmsum 2
10:00
Engelbert 2
Engelbert 5
12:00
Groninger Boys 5
Engelbert 1
14:30
Peize 1
Donderdag 18 aprilASVB 1
20:00
Engelbert 1
Vrijdag 19 aprilEngelbert 45+1
19:30
SGV 45+1
SC Stadspark 35+3
19:30
Engelbert 35+1
Lycurgus VR30+1
19:30
Engelbert VR30+1
Engelbert 35+1
20:00
Helpman 35+4
Engelbert VR30+1
20:00
Haren VR30+1
FC Zuidlaren 45+1
20:00
Engelbert 45+1
Engelbert 45+1
20:30
Wildervank 45+2
Helpman 35+3
20:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
21:00
Groen Geel 35+1
GVAV-Rapiditas VR30+1
21:00
Engelbert VR30+1
Engelbert VR30+1
21:30
SC Stadspark VR30+1
HS'88 45+1
21:30
Engelbert 45+1
Volgende wedstrijd
Veelerveen 1
1 apr.
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
Actief 1
7 apr.
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
Engelbert 1
14 apr.
14:30
14:30
vs
Peize 1
ASVB 1
18 apr.
20:00
20:00
vs
Engelbert 1
Titan 1
21 apr.
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
Engelbert 1
28 apr.
14:30
14:30
vs
ASVB 1
3e klasse B
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Peize 1
Peize 1
16
11
5
0
38
2.
Gieten 1
Gieten 1
19
10
2
7
32
3.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
19
8
5
6
29
4.
EHS'85 1
EHS'85 1
17
9
1
7
28
5.
SVZ 1
SVZ 1
17
8
3
6
27
6.
Titan 1
Titan 1
16
7
5
4
26
7.
Muntendam 1
Muntendam 1
17
8
2
7
26
8.
Actief 1
Actief 1
19
6
8
5
26
9.
Weerdinge 1
Weerdinge 1
17
5
7
5
22
10.
Noordster 1
Noordster 1
18
6
4
8
22
11.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
18
6
2
10
20
12.
ASVB 1
ASVB 1
15
5
2
8
17
13.
Veelerveen 1
Veelerveen 1
17
3
4
10
13
14.
Engelbert 1
Engelbert 1
17
3
2
12
11
Agenda
Op het moment staan er geen evenementen gepland.