meer nieuws
26-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
In memoriam
25-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Wim Swart Jeugdtoernooi Engelbert: zaterdag 22 juni 2024
08-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Welkomstwoord Creators FC
05-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Informatie Creators FC - VV Engelbert
22-11-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Algemene voorwaarden Creators FC
20-06-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Voorlopige teamindeling senioren 2023-2024
19-06-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Trainingsrooster 2023-2024
12-01-2023 | Geplaatst in bestuur
Nieuwjaarstoespraak 2023
14-06-2022 | Geplaatst in clubnieuws
Trainers behalen Pupillenopleiding KNVB
10-06-2022 | Geplaatst in bestuur
Definitieve teamindeling Jeugd 2022/23
01-06-2022 | Geplaatst in bestuur
Vacature Trainer/coach 2e elftal 22/23
03-03-2022 | Geplaatst in clubnieuws
Eerste stap richting titel op zondag 6 maart 2022 om 14:00 uur tegen v.v. PJC
24-02-2022 | Geplaatst in bestuur
Teamfoto's op maandag 28 februari en dinsdag 1 maart 2022
09-01-2022 | Geplaatst in bestuur
Nieuwe website
08-01-2002 | Geplaatst in bestuur
Hoe was 2021? En wat verwachten we van 2022?
Speelschema
Donderdag 25 april bekijk meer
ASVB 2
19:00
Engelbert 2
SJO De Marne MO17-1
19:00
Engelbert MO17-1
Zondag 28 aprilAmicitia VMC 3
12:30
Engelbert 5
Engelbert 1
14:30
ASVB 1
Zaterdag 4 meiEngelbert MO13-1
10:00
ST Marum/Westerkwartier MO13-1
Engelbert JO13-1
11:30
Middelstum JO13-1
Engelbert JO17-1
13:00
Gorecht JO17-2
Potetos 7
14:30
Engelbert 2
Vrijdag 10 meiEngelbert 45+1
19:30
Wildervank 45+2
Engelbert VR30+1
19:30
SC Stadspark VR30+1
Engelbert 45+1
20:30
SGV 45+1
Lycurgus VR30+1
20:30
Engelbert VR30+1
Engelbert VR30+1
21:00
Haren VR30+1
HS'88 45+1
21:30
Engelbert 45+1
GVAV-Rapiditas VR30+1
21:30
Engelbert VR30+1
Zaterdag 11 meiSJO Coendersborg JO10-1
08:30
Engelbert JO10-3
GVAV-Rapiditas JO8-3
08:30
Engelbert JO8-2
Helpman JO8-1
08:45
Engelbert JO8-1
Engelbert JO7-2JM
09:00
Velocitas 1897 JO7-1
Engelbert JO7-3
09:00
Gorecht JO7-1
Engelbert JO8-3JM
09:00
GVAV-Rapiditas JO8-4
Engelbert JO9-3
09:00
Gorecht JO9-7
Engelbert JO7-4
09:00
Actief JO7-3JM
Actief JO17-3JM
09:00
Engelbert JO17-1
HFC '15 JO7-1
09:00
Engelbert JO7-1
Engelbert JO7-2JM
09:20
Zuidhorn JO7-1
SC Stadspark JO7-2
09:20
Engelbert JO7-1
SJO Coendersborg JO7-2
09:20
Engelbert JO7-3
GVAV-Rapiditas JO11-3
09:30
Engelbert JO11-2
Engelbert JO7-1
09:40
Lycurgus JO7-1
Engelbert JO7-3
09:40
Be Quick 1887 JO7-4
Be Quick 1887 JO7-2
09:40
Engelbert JO7-2JM
SIOS JO7-1
09:40
Engelbert JO7-4
Engelbert JO9-1JM
10:15
GVAV-Rapiditas JO9-2
Engelbert JO10-2
10:15
Oosterparkers JO10-1
Engelbert JO7-4
10:20
Harkstede JO7-2JM
SC Loppersum JO13-1
10:30
Engelbert JO13-1
Meeden JO11-1
10:30
Engelbert JO11-3
SVO VIVA'23 MO13-1
10:45
Engelbert MO13-1
Engelbert JO12-2
11:30
SGV JO12-2JM
Engelbert JO11-1
11:30
Actief JO11-2JM
Gorecht JO9-4
12:45
Engelbert JO9-2
Noordpool-U.F.C. JO12-1
12:45
Engelbert JO12-1
Engelbert MO15-1 (9-tal)
13:00
DVC Appingedam MO15-1
Engelbert MO17-1
13:00
SJO De Marne MO17-1
Engelbert 2
15:00
VVK 3 (zat)
Engelbert JO19-1
15:00
vv Winsum JO19-1
Zondag 12 meiEngelbert 4
10:00
Actief 4
Engelbert 5
10:00
Actief 3
Engelbert 1
14:30
Weerdinge 1
GSAVV Forward 6
16:00
Engelbert 2
Vrijdag 17 meiHelpman 35+4
19:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
20:00
Helpman 35+3
SC Stadspark 35+3
21:00
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
21:30
Groen Geel 35+1
Zaterdag 18 meiEngelbert JO7-2JM
08:30
Zuidhorn JO7-1
Engelbert JO7-3
08:30
SJO Coendersborg JO7-2
Helpman JO11-2JM
08:30
Engelbert JO11-1
GRC Groningen JO9-1
08:30
Engelbert JO9-1JM
Engelbert JO7-2JM
08:50
Lycurgus JO7-2
Engelbert JO7-3
08:50
HFC '15 JO7-4
Engelbert JO8-2
09:00
Harkstede JO8-1
Engelbert JO9-2
09:00
SGV JO9-1
Engelbert JO10-3
09:00
Haren JO10-1
Engelbert JO7-4
09:00
Actief JO7-3JM
Harkstede JO8-2JM
09:00
Engelbert JO8-3JM
Zuidhorn JO10-3JM
09:00
Engelbert JO10-2
GVAV-Rapiditas JO7-1
09:10
Engelbert JO7-2JM
Velocitas 1897 JO7-2
09:10
Engelbert JO7-3
Oosterparkers JO7-2
09:20
Engelbert JO7-4
GVAV-Rapiditas JO11-4JM
09:30
Engelbert JO11-4JM
Engelbert JO7-4
09:40
SIOS JO7-2
SJO STEO MO17-1
10:00
Engelbert MO17-1
Engelbert JO10-1
10:15
HS'88 JO10-1JM
Engelbert JO8-1
10:15
GRC Groningen JO8-1
Engelbert JO11-3
10:15
FVV JO11-1
SC Stadspark JO7-2
10:30
Engelbert JO7-1
Annen JO12-1JM
10:30
Engelbert JO12-2
Engelbert JO7-1
10:50
Zuidhorn JO7-3
Be Quick 1887 JO7-3
11:10
Engelbert JO7-1
Engelbert JO13-1
11:30
Farmsum JO13-1
Engelbert JO12-1
11:30
Omlandia JO12-1
Engelbert JO11-2
11:30
GRC Groningen JO11-2
Actief JO9-4
11:45
Engelbert JO9-3
Engelbert MO13-1
13:00
fc Harlingen MO13-1
Annen JO19-1
14:30
Engelbert JO19-1
Amicitia VMC 6
16:45
Engelbert 2
Maandag 20 meiFVV 2
10:00
Engelbert 4
Blauw Geel'15 2
10:30
Engelbert 5
Engelbert 2
12:15
Harkstede 2
Groninger Boys 1
14:00
Engelbert 1
Donderdag 23 meiSJO GEO/SVW MO15-1
19:00
Engelbert MO15-1 (9-tal)
Vrijdag 24 meiEngelbert VR30+1
19:00
GVAV-Rapiditas VR30+1
Groen Geel 35+1
19:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
20:00
Helpman 35+4
Wildervank 45+2
20:00
Engelbert 45+1
Engelbert 45+1
20:30
SGV 45+1
Helpman 35+3
20:30
Engelbert 35+1
Engelbert 35+1
21:00
SC Stadspark 35+3
Lycurgus VR30+1
21:00
Engelbert VR30+1
Volgende wedstrijd
Engelbert 1
28 apr.
14:30
14:30
vs
ASVB 1
Engelbert 1
12 mei
14:30
14:30
vs
Weerdinge 1
Groninger Boys 1
20 mei
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
3e klasse B
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Peize 1
Peize 1
22
17
5
0
56
2.
EHS'85 1
EHS'85 1
22
12
1
9
37
3.
Gieten 1
Gieten 1
22
11
2
9
35
4.
Muntendam 1
Muntendam 1
22
11
2
9
35
5.
Titan 1
Titan 1
21
9
5
7
32
6.
SVZ 1
SVZ 1
21
9
5
7
32
7.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
22
9
5
8
32
8.
Noordster 1
Noordster 1
22
9
4
9
31
9.
Actief 1
Actief 1
22
7
9
6
30
10.
ASVB 1
ASVB 1
20
8
2
10
26
11.
Weerdinge 1
Weerdinge 1
22
6
8
8
26
12.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
22
6
3
13
21
13.
Veelerveen 1
Veelerveen 1
22
5
5
12
20
14.
Engelbert 1
Engelbert 1
22
4
2
16
14
Agenda
Op het moment staan er geen evenementen gepland.