meer nieuws
25-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Wim Swart Jeugdtoernooi Engelbert: zaterdag 22 juni 2024
08-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Welkomstwoord Creators FC
05-01-2024 | Geplaatst in clubnieuws
Informatie Creators FC - VV Engelbert
22-11-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Algemene voorwaarden Creators FC
20-06-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Voorlopige teamindeling senioren 2023-2024
19-06-2023 | Geplaatst in clubnieuws
Trainingsrooster 2023-2024
12-01-2023 | Geplaatst in bestuur
Nieuwjaarstoespraak 2023
14-06-2022 | Geplaatst in clubnieuws
Trainers behalen Pupillenopleiding KNVB
10-06-2022 | Geplaatst in bestuur
Definitieve teamindeling Jeugd 2022/23
01-06-2022 | Geplaatst in bestuur
Vacature Trainer/coach 2e elftal 22/23
03-03-2022 | Geplaatst in clubnieuws
Eerste stap richting titel op zondag 6 maart 2022 om 14:00 uur tegen v.v. PJC
24-02-2022 | Geplaatst in bestuur
Teamfoto's op maandag 28 februari en dinsdag 1 maart 2022
09-01-2022 | Geplaatst in bestuur
Nieuwe website
08-01-2002 | Geplaatst in bestuur
Hoe was 2021? En wat verwachten we van 2022?
Speelschema
Zaterdag 23 maart bekijk meer
Zuidhorn MO13-1
09:00
Engelbert MO13-1
HSC MO15-1
10:15
Engelbert MO15-1 (9-tal)
Engelbert JO13-1
11:00
SV Bedum JO13-2
Engelbert MO17-1
12:30
Noordpool-U.F.C. MO17-1
Engelbert JO17-1
12:30
Lycurgus JO17-3
Potetos 7
12:45
Engelbert 2
Engelbert JO19-1
14:30
Muntendam JO19-1
Zondag 24 maartEngelbert 4
10:00
Harkstede 3
Engelbert 5
10:00
Helpman 4
Muntendam 2
10:00
Engelbert 2
Engelbert 1
14:30
EHS'85 1
Zaterdag 30 maartWinsum JO13-2JM
09:45
Engelbert JO13-1
Lycurgus 9
14:30
Engelbert 2
Maandag 1 aprilVeelerveen 1
14:00
Engelbert 1
Vrijdag 5 aprilEngelbert VR30+1
19:30
GVAV-Rapiditas VR30+1
Groen Geel 35+1
19:30
Engelbert 35+1
Wildervank 45+2
19:30
Engelbert 45+1
Engelbert 35+1
20:00
SC Stadspark 35+3
Engelbert 45+1
20:00
HS'88 45+1
Helpman 35+3
20:30
Engelbert 35+1
SC Stadspark VR30+1
20:30
Engelbert VR30+1
Engelbert 35+1
21:00
Helpman 35+4
Engelbert VR30+1
21:00
Haren VR30+1
FC Zuidlaren 45+1
21:00
Engelbert 45+1
Engelbert 45+1
21:30
SGV 45+1
Lycurgus VR30+1
21:30
Engelbert VR30+1
Zaterdag 6 aprilFC Lewenborg MO17-1
10:00
Engelbert MO17-1
Helpman JO13-2
10:30
Engelbert JO13-1
Engelbert MO13-1
11:45
SJO DFC MO13-1
DVC Appingedam JO19-1
12:30
Engelbert JO19-1
HFC '15 JO17-3
12:30
Engelbert JO17-1
Engelbert MO15-1 (9-tal)
13:15
HS'88 MO15-2 (9-tal)
Engelbert 2
14:45
Oranje Nassau 6
Zondag 7 aprilSC Stadspark 3
11:00
Engelbert 4
Gruno 3
11:00
Engelbert 5
Engelbert 2
12:15
Heiligerlee 2
Actief 1
14:00
Engelbert 1
Dinsdag 9 aprilEngelbert MO17-1
19:30
Grijpskerk MO17-1
Zaterdag 13 aprilVEV'67 MO13-1
09:00
Engelbert MO13-1
NEC Delfzijl MO15-1
10:30
Engelbert MO15-1 (9-tal)
Engelbert JO13-1
11:30
Eenrum JO13-1
Engelbert JO19-1
15:00
HSC JO19-1
Gorecht 4
15:15
Engelbert 2
Zondag 14 aprilFarmsum 2
10:00
Engelbert 2
Engelbert 5
12:00
Groninger Boys 5
Engelbert 1
14:30
Peize 1
Volgende wedstrijd
Engelbert 1
24 mrt.
14:30
14:30
vs
EHS'85 1
Veelerveen 1
1 apr.
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
Actief 1
7 apr.
14:00
14:00
vs
Engelbert 1
Engelbert 1
14 apr.
14:30
14:30
vs
Peize 1
3e klasse B
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Peize 1
Peize 1
15
10
5
0
35
2.
Gieten 1
Gieten 1
18
9
2
7
29
3.
SVZ 1
SVZ 1
16
8
3
5
27
4.
Groninger Boys 1
Groninger Boys 1
18
7
5
6
26
5.
Titan 1
Titan 1
15
7
4
4
25
6.
EHS'85 1
EHS'85 1
16
8
1
7
25
7.
Actief 1
Actief 1
18
6
7
5
25
8.
Muntendam 1
Muntendam 1
16
7
2
7
23
9.
Noordster 1
Noordster 1
17
6
4
7
22
10.
Westerwolde 1
Westerwolde 1
17
6
2
9
20
11.
Weerdinge 1
Weerdinge 1
16
4
7
5
19
12.
ASVB 1
ASVB 1
14
5
2
7
17
13.
Veelerveen 1
Veelerveen 1
16
3
4
9
13
14.
Engelbert 1
Engelbert 1
16
3
2
11
11
Agenda
Op het moment staan er geen evenementen gepland.